Baca Sistemleri » RAAB » Baca Basliklari
 


 


Bacaniz tamamlansa bile hala size sunacagimiz bir seyler var. Genis yelpazeli bir tedarikçi olarak tüm gerekleri ve alisilmamis tercihleri karsilamak üzere birçok aksesuar sunuyoruz. Her tesisatimizda oldugu gibi aksesuarlarimizda da ayni yüksek kaliteyi saglama konusunda dikkatliyiz. Bunu sanatsal teknolojimizi ve üretim tekniklerimizi kullanarak basariyoruz.


 


 


Flans


Hafif beton –flanslar için mükemmel malzeme. Pürüzsüz dis yüzey yogusma ya da yagmur suyunun akmasini kesinlestirir.


 

Dönüstürülmüs taçlar


Bacanizin binanin genel görünümüne uyumlu bir sekilde karismasi için, çok çesitli dönüstürülmüs taçlar sunuyoruz.
Bu ürün yelpazesi paslanmaz çelik ve titanyum çinko malzemelerinden mamul dogal yesil, kömür rengi, saydam ya da modern son parçalar içerir.
Sorunsuz tertibat:
Eski baca tacinin temizlenmesi ve yerine yerlestirilmesinin ardindan Raab dönüstürülmüs taç kuru olarak tesis edilir bu sayede temiz bir islem olmasinin yani sira nem girisi de engellenmis olur.


 


 


  


 


 


 


 


 


 


 


 


 


Baca terminalleri


Göze batmayan ama göze çarpan etkileri olan bir ürün: Raab baca terminalleri hava akimini düzenleyip iyilestirebilir. Ayrica yabanci maddelerin bacanin içine girmesine engel olur.
Ürün yelpazemiz paslanmaz çelik baslikla kullanilmayan bacalar için klasik beton basliklar, flanslar ve üst yapilar içerir.
Böylece her isitma sistemine ve her gereklilige uygun üst yapilar bulabileceksiniz.


 


 


 


 
Baca genisletmeleri


Tüm baca sorunlari için dogru çözüm.
Paslanmaz çelik ve latali basliklarimiz ve baca genisletmelerimiz tek ya da çift duvar versiyonlariyla mevcuttur.
Bunlar sadece çekici bir görünüm katmakla kalmaz ayni zamanda kalici isitma ve gelistirilmis akim saglar. Paslanmaz çelikten bakira kadar uzanan genis ürün yelpazemizde bacanizin basligi için istediginiz rengi seçebilirsiniz.
  Ürün Adı
:
  Markalar
:
     
  ARAMA
 
 
  www.bacamarket.com